ul. Przemyska 59/19, 80-180 Gdańsk

O mnie - Księgowy Gdańsk

księgowy gdańsk

Nazywam się Michał Zieleniewski i jestem założycielem oraz pomysłodawcą Biura Rachunkowego Plusksiegowy.pl w mieście Gdańsk. Moje doświadczenie i rozległa wiedza z zakresu księgowości poparta jest ponad piętnastoletnim stażem pracy w tej branży. Przez te lata przeanalizowałem wiele modeli kooperacji i dziś mogę śmiało powiedzieć, że wiem jak powinno działać "idealne" biuro rachunkowe.

Księgowość firm prowadzę w taki sposób, aby uwzględnić wszystkie aspekty współpracy, które są dla danego Klienta najważniejsze. Moja działalność jako księgowego w Gdańsku dała mi wieloletnią praktykę, dzięki której zyskałem unikalne doświadczenie związane z nadzorowaniem współpracy na linii Klient - biuro rachunkowe.

W mojej pracy kluczowymi wartościami zawsze pozostaną: Człowiek, Wiedza i Technologia. Księgowość to przede wszystkim praca z drugim człowiekiem - zarówno w roli Klienta, jak i współpracownika. Zawsze staram się zachować indywidualne podejście do przedsiębiorców, którzy współpracują moim biurem rachunkowym. Projektuję usługi w taki sposób, aby były dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Księgowość to stałe zmiany przepisów podatkowych. Całym zespołem nieustannie doszkalamy się i poszerzamy swoją wiedzę, aby oferować najwyższej jakości usługi. Śledzenie najnowszych interpretacji podatkowych, kursy stacjonarne i webinary to w czasie obecnych dynamicznych zmian absolutna konieczność.


Ostatnim istotnym aspektem jest nieodzowna w zawodzie księgowego technologia. Prowadzone przeze mnie biuro śmiało wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne w celu poprawy wydajności naszych usług oraz podniesienia bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

Czym się zajmuje księgowy?

Zakres oferowanych usług rachunkowych obejmuje rozliczanie księgi przychodów i rozchodów (KPiR), obsługę Klientów rozliczających się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz wszelkie usługi kadrowe i płacowe. Niezależnie od formy prawnej współpracujących z naszym biurem firm, ofertę dostosowujemy w taki sposób, aby odpowiadała ich indywidualnym potrzebom.


Niezwykle istotna dla prowadzenia każdej działalności gospodarczej jest kompleksowa obsługa księgowa od samego początku nawiązania współpracy. W związku z tym podejmujemy się wszystkich czynności, niezbędnych przy zmianie biura rachunkowego, w szczególności dotyczy to kontaktu z poprzednim biurem prowadzącym rozliczenia naszego Klienta. Dzięki naszej pomocy zmiana biura rachunkowego staje się bardzo prosta! Zapewniamy osobisty odbiór dokumentów i nadzór księgowy w mieście Gdańsk i jego okolicach, gdyż tu mieści się siedziba naszego biura.


Doskonale radzimy sobe z w świcie liczb i przepisów. Obieg i archiwizacja dokumentów, księgowanie faktur, interpretacje ustaw podatkowych, kontakty z urzędami państwowymi… zajmujemy się codziennie mnóstwem spraw, aby nasi Klienci mogli skupić się na prowadzeniu biznesu. Kierujemy się dewizą: My kochamy dokumenty - Ty kochasz swój biznes. To czyni z nas doskonałych partnerów!

Księgowość Gdańsk - nasza specjalność!

Dobry księgowy w mieście Gdańsk? Zapraszam do siedziby biura rachunkowego Plus Księgowy! Nasze usługi kierujemy do klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic, gdyż tu zlokalizowana jest nasza siedziba. Dzięki księgowości online działamy także na terenie całej Polski. W dobie internetu żadna odległość nie jest za daleka!W działaniu jako księgowy, Gdańsk pomógł mi poszerzyć horyzonty, gdyż jest to miasto, które odwiedzają rzesze turystów z całej Polski. Przestaliśmy myśleć jedynie lokalnie, ale rozwinęliśmy działalność na szerszą, ogólnopolską skalę. Dziś współpracuje z nami wiele firm z Gdańska, Trójmiasta i całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z usług księgowego?

W ramach współpracy z biurem rachunkowym oferujemy naszym Klientom terminową i solidną obsługę księgową, gwarantującą możliwość swobodnego prowadzenia działalności gospodarczej. W codziennej pracy dokładamy starań, aby ich finanse były dobrze rozliczane i zarządzane.


Dbamy o transparentność naszej pracy. W trosce o pewność i spokój współpracujących z nami przedsiębiorców, proponujemy comiesięczny wgląd w prowadzoną dokumentację.Nasze biuro rachunkowe w Gdańsku oferuje księgowość odpowiadającą indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Cennik naszych usług jest dostępny dla Państwa podczas spotkania i uzależniony od powierzonego nam zadania.

+48 601 913 464

Zadzwoń do nas

© Copyright 2021 - Biuro Rachunkowe - Realizacja: 314.pl
envelopephone-handset   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram