ul. Przemyska 59/19, 80-180 Gdańsk+48 601 913 464

Sprawdzony księgowy
w Gdańsku!

O mnie - Księgowy Gdańsk

księgowy gdańsk

Nazywam się Michał Zieleniewski i jestem założycielem oraz pomysłodawcą Biura Rachunkowego Plusksiegowy.pl w mieście Gdańsk. Moje doświadczenie i rozległa wiedza z zakresu księgowości poparta jest ponad piętnastoletnim stażem pracy w tej branży. Przez te lata przeanalizowałem wiele modeli kooperacji i dziś mogę śmiało powiedzieć, że wiem jak powinno działać "idealne" biuro rachunkowe.

Księgowość firm prowadzę w taki sposób, aby uwzględnić wszystkie aspekty współpracy, które są dla danego Klienta najważniejsze. Moja działalność jako księgowego w Gdańsku dała mi wieloletnią praktykę, dzięki której zyskałem unikalne doświadczenie związane z nadzorowaniem współpracy na linii Klient - biuro rachunkowe.

W mojej pracy kluczowymi wartościami zawsze pozostaną: Człowiek, Wiedza i Technologia. Księgowość to przede wszystkim praca z drugim człowiekiem - zarówno w roli Klienta, jak i współpracownika. Zawsze staram się zachować indywidualne podejście do przedsiębiorców, którzy współpracują moim biurem rachunkowym. Projektuję usługi w taki sposób, aby były dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań.

Księgowość to stałe zmiany przepisów podatkowych. Całym zespołem nieustannie doszkalamy się i poszerzamy swoją wiedzę, aby oferować najwyższej jakości usługi. Śledzenie najnowszych interpretacji podatkowych, kursy stacjonarne i webinary to w czasie obecnych dynamicznych zmian absolutna konieczność.

Ostatnim istotnym aspektem jest nieodzowna w zawodzie księgowego technologia. Prowadzone przeze mnie biuro śmiało wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne w celu poprawy wydajności naszych usług oraz podniesienia bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

Skontaktuj się ze mną!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czym się zajmuje księgowy?
Zakres oferowanych usług rachunkowych obejmuje rozliczanie księgi przychodów i rozchodów (KPiR), obsługę Klientów rozliczających się na zasadzie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych oraz wszelkie usługi kadrowe i płacowe. Niezależnie od formy prawnej współpracujących z naszym biurem firm, ofertę dostosowujemy w taki sposób, aby odpowiadała ich indywidualnym potrzebom.

Niezwykle istotna dla prowadzenia każdej działalności gospodarczej jest kompleksowa obsługa księgowa od samego początku nawiązania współpracy. W związku z tym podejmujemy się wszystkich czynności, niezbędnych przy zmianie biura rachunkowego, w szczególności dotyczy to kontaktu z poprzednim biurem prowadzącym rozliczenia naszego Klienta. Dzięki naszej pomocy zmiana biura rachunkowego staje się bardzo prosta! Zapewniamy osobisty odbiór dokumentów i nadzór księgowy w mieście Gdańsk i jego okolicach, gdyż tu mieści się siedziba naszego biura.

Doskonale radzimy sobie z w świecie liczb i przepisów. Obieg i archiwizacja dokumentów, księgowanie faktur, interpretacje ustaw podatkowych, kontakty z urzędami państwowymi… zajmujemy się codziennie mnóstwem spraw, aby nasi Klienci mogli skupić się na prowadzeniu biznesu. Kierujemy się dewizą: My kochamy dokumenty - Ty kochasz swój biznes. To czyni z nas doskonałych partnerów!

Księgowy Gdańsk - nasza specjalność!
Dobry księgowy w mieście Gdańsk? Zapraszam do siedziby biura rachunkowego Plus Księgowy! Nasze usługi kierujemy do klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic, gdyż tu zlokalizowana jest nasza siedziba. Dzięki księgowości online działamy także na terenie całej Polski. W dobie internetu żadna odległość nie jest za daleka!

W działaniu jako księgowy, Gdańsk pomógł mi poszerzyć horyzonty, gdyż jest to miasto, które odwiedzają rzesze turystów z całej Polski. Przestaliśmy myśleć jedynie lokalnie, ale rozwinęliśmy działalność na szerszą, ogólnopolską skalę. Dziś współpracuje z nami wiele firm z Gdańska, Trójmiasta i całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z usług księgowego?
W ramach współpracy z biurem rachunkowym oferujemy naszym Klientom terminową i solidną obsługę księgową, gwarantującą możliwość swobodnego prowadzenia działalności gospodarczej. W codziennej pracy dokładamy starań, aby ich finanse były dobrze rozliczane i zarządzane.

Dbamy o transparentność naszej pracy. W trosce o pewność i spokój współpracujących z nami przedsiębiorców, proponujemy comiesięczny wgląd w prowadzoną dokumentację.

Nasze biuro rachunkowe w Gdańsku oferuje księgowość odpowiadającą indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Cennik naszych usług jest dostępny dla Państwa podczas spotkania i uzależniony od powierzonego nam zadania.

Zobacz opinie naszych klientów

 • Bardzo polecam Pana Michała każdemu, kto ma wątpliwości dotyczące procesu prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Pan Michał fachowo i indywidualnie podszedł do oceny mojej sytuacji, przedstawił w prosty i przystępny dla mnie sposób wszelkie możliwe formy opodatkowania pod kątem mojej profesji, a także pomógł w procesie fakturowania. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia w tej dziedzinie :)

  Pan Artur
 • Polecam! Wybrałam to biuro do pomocy przy założeniu mojej firmy. Dzięki naszej współpracy zaoszczędziłam wiele nerwów, ponieważ otrzymałam ogromne wsparcie ze strony Pana Michała, który jest niezwykle kompetentną oraz rzetelną osobą. Dziękuję za pomoc, bez Pana nie wyglądało to tak jak teraz!

  Pani Barbara
 • Nareszcie znalazłam kogoś kto potrafi odpowiedzieć rzetelnie na moje pytania, doradzić i dbać o porządek w papierach jednocześnie! Wszystko dopilnowane i zrobione na czas. Serdecznie polecam!

  Pani Patrycja
Wystaw opinię na facebooku
CHCESZ POROZMAWIAĆ NA TEMATY KSIĘGOWE?
Zostaw swój numer - oddzwonimy.

Jeżeli zastanawiasz się nad rejestracją działalności, wyborem formy opodatkowania, albo nurtują Cię bardziej skomplikowane kwestie związane z biznesową codziennością - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prosimy o kontakt. 

  © Copyright 2022 Biuro Rachunkowe - Optymalizacja wykonana przez 314.pl
  envelopechevron-down   linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram